Konfekcja obrusowa

Chociaż o zaletach minimalizmu można by dużo mówić i dyskutować, że wszystko jest kwestią gustu, to mimo upływu lat faktem pozostaje, że stół bez obrusu wypada dość surowo i blado. Obrus kojarzy się z wieloma pozytywnymi rzeczami: nadaje odświętny i elegancki charakter, potrafi wprowadzić do każdego wnętrza także nastrój domowego ciepła. Przydaj...

Chociaż o zaletach minimalizmu można by dużo mówić i dyskutować, że wszystko jest kwestią gustu, to mimo upływu lat faktem pozostaje, że stół bez obrusu wypada dość surowo i blado. Obrus kojarzy się z wieloma pozytywnymi rzeczami: nadaje odświętny i elegancki charakter, potrafi wprowadzić do każdego wnętrza także nastrój domowego ciepła. Przydaje się on restauratorom również ze względów praktycznych, gdyż chroni on powierzchnię stołu przed zniszczeniem. Dzięki obrusom i wilk jest syty, i owca cała.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu pokrowców, lecz nie jest to jedyny nasz talent. Rozumiejąc potrzeby właścicieli lokali, w skład naszej oferty wchodzą także doskonałej jakości obrusy. Posiadamy niezwykle szeroki wybór wzorów i kolorów oraz wysokiej klasy tkanin, ponieważ wiemy, że nie ma dwóch identycznych wnętrz i że do każdego pasuje co innego. Proponujemy zarówno klasyczne obrusy bawełniane oraz lniane, jak i specjalnie dostosowane do wymogów lokali, obrusy gastronomiczne, a także poliestrowe, które są wysoce plamoodporne. Możemy pochwalić się także licznymi modelami okolicznościowymi i świątecznymi, które dostępne są także dla profesjonalnych obrusów gastronomicznych, dzięki czemu, gdy przyjdzie pora, święta mogą zawitać do każdej restauracji.

Więcej

Konfekcja obrusowa W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie